1111125111.jpg
Daniela Benešová: ZPĚV
Miluje hudbu,zpěv a své přátele je neustále pozitivně naladěná. V kapele je od roku 2012 kdy se po několika málo zkouškách vše naučila a mohlo se začít koncertovat .Díky Daniele Benešové se naše kapela rozzářila :)
DSC_0025 1.jpg
Petr Vlasák: SÓLOVÁ KYTARA,

SAXOFÓN,ZPĚV

Pochází z Kutné Hory, navštěvoval tamější ZUŠ, kde studoval hru na saxofon a klarinet. Na kytaru se začal učit hrát sám v patnácti letech. O rok později již působil v kutnohorské rockové kapele Bell. Po absolvování základní vojenské služby se odstěhoval na Sázavu a položil základní kámen SPB. Petr je skvělý muzikant, technik a kapelník, ukočírovat celou bandu je někdy o nervy. :-)
DSC_0247.jpg
Petr Žarka: KLÁVESY
Klavírista - samouk. V kapele je od března 2008, zpočátku s námi vůbec hrát nechtěl. Nakonec jsme ho ale přemluvili a během necelého roku se dokázal naučit celý náš repertoár a hlavně hraní si neskutečně užívá.
DSC_0083.jpg
Vláďa Jech: BASOVÁ KYTARA
Jeden z 1. muzikantů v SPB. Rád zpívá a hraje na kytaru, ale v kapele se uplatňuje jako basák. Taťka dvou svišťů, jeden už s námi pravidelně chodí zlobit na zkoušky, tak kdo ví, kolik členů SPB ještě bude mít.
DSC_0172 lada.jpg
Petr "Capi" Capoušek: BICÍ
Na bicí hraje od 9 let. Tři roky hru studoval u Martina Vajgla (-123minut). Od roku 1999 do roku 2006 působil v kapele Blue Apples. On je ten, který nás na další práci dobíjí "energoškou".
DSC_0064.JPG
Martin Žemlička: ZPĚV
Neskutečný trémista - úplně zbytečně. V muzice samorost bez hudebního vzdělání, i přesto naše vzácnost, zpívá basem a je pro kapelu velkou oporou.
DSC_0010.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one